Pliki do pobrania
Kategorie wycieczek

Wczasy
Andaluzja WCZASY W GRECJI - SAMOLOTEM 5-dniowa wycieczka na Białoruś

Wyjazdy grupowe
Barcelona / Formuła 1 Ateny Berlin / Tropical Island Budapeszt Dubaj Kłajpeda-Ryga-Talin Wilno

DubajKonferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, wyjazdy nagrodowe dla pracowników

dubaj – jest niewątpliwie turystyczną atrakcją ZEA, jest to miasto bardzo bezpieczne, położone nad Zatoką Perską. Oferuje wiele czystych plaż, parki rekreacyjno wypoczynkowe, niezliczoną ilość hoteli. w tym jedyny na Świecie hotel siedmiogwiazdkowy - Burj Al Arab. Dubaj podzielony jest na dwie części kanałem Creek. Przy Creeku umiejscowione są drobne sklepiki hinduskie z odzieżą.

Z przyjemnością proponujemy Państwu pomoc w organizacji wyjazdu o charakterze konferencji, szkolenia czy spotkania integracyjnego, jak i wyjazdów nagrodowych dla pracowników Państwa firmy.

Do dyspozycji uczestników oddajemy tylko sprawdzone hotele o wysokim poziomie świadczonych usług hotelowych i gastronomicznych.

Hotel 4 *** Hotel usytuowany jest ok. 20 km od lotniska w Sharjah i ok. 28 km od Dubaju. Hotel posiada 156 pokoi z widokiem na miasto lub morze. Położony jest na pięknej prywatnej plaży.
W każdym pokoju znajduje się łazienka, komputer, suszarka do włosów, telefon, mini bar, skrzynka depozytowa, telewizja satelitarna.
Hotel oferuje swoim gościom:
• 2 korty tenisowe,
• 2 baseny ze słodką wodą,
• sala gimnastyczna, badminton, siatkówka
• liczne kawiarnie oraz restauracje
TRANSPORT autokarem klasy turystycznej z klimatyzacją , barkiem , DVD

zapewniamy:

• przewodnika z językiem polskim
• ubezpieczenie NNW i KL
• opieka pilota na całej trasie

WyŻywienie:
BB
- śniadania,
HB
- śniadania i obiadokolacje,
FB
- śniadania, obiady, kolacja
PROGRAM: program wycieczki dostosowujemy do życzeń klienta.
  • Zwiedzenie i obiad w hotelu BUJR AL ARAB
    Burj Al Arab jest najwyższym i najdroższym hotelem na świecie. Ten unikalny budynek w kształcie żagla dumnie stoi na sztucznej wyspie 280 metrów w głąb morza, połączony z lądem jedynie cienką, krętą ścieżką. W budynku znajduje się m.in. kilka restauracji, platforma widokowa, 2 pływalnie, 2 baseny do nurkowania, 18 pomieszczeń leczniczych, pokoje z hydroterapią i masażami, solarium, sauna i jacuzzi, studio fitness, muzeum i biblioteka. W skład 202 luksusowy pomieszczeń wyposażonych w najnowszą technologię, m.in. kamery, komputery przenośne i dostęp do Internetu, Znajduje się tu najwyższe atrium na świecie, ze swoją 32 metrową kolumną wody. Z lotniska do hotelu można się dostać luksusowymi Rolls Royceami lub helikopterem lądując na lotnisku znajdującym się na 27 piętrze hotelu. Przy budowie pracowało 3 500 osób: projektantów, inżynierów i konstruktorów. Do budowy zużyto 360 000 m³ cementu, ponad 9 000 ton stali, dodatkowo 250 stalowych pali wbito w ziemię na głębokość 40 metrów, dla zabezpieczenia konstrukcji. Zewnętrzna fasada oślepia bielą w dzień, a wieczorem mieni się kolorami jak tęcza, powierzchnia z podwójnego teflonu pokryta jest włóknem szklanym.
  • Półdniowe safari – Desert Safari
    Przejazd przez pustynię z przystankami na podziwianie i fotografowanie przyrody na drodze na Farmę Wielbłądów. Czas na podziwianie pięknego zachodu słońca na pustyni. Możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji: przejażdżki na wielbłądach, surfowania na piasku lub tatuaż z henny. Po pełnej ekscytujących niespodzianek wycieczce czas na przepyszna kolację.
  • Wieczorny rejs – Evening Show Cruise z kolacja na statku Wieczorny rejs po rzece połączony z arabskim show dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń. Wystawna uczta dostarczy okazji do spróbowania arabskiej i wschodniej kuchni. Wypłynięcie z Zatoki, rejs po otwartym morzu.
  • Wycieczka pół-dniowa – Dubai City Tour
    Wycieczka rozpoczyna się w Jumeirah, najwspanialszym i malowniczym rejonie Dubaju. Następnie udajemy się do Sheikh Saeed House (pierwotna rezydencja panujących rodzin). Wycieczkę kontynuujemy do Al Bastakiya, starej części Dubaju, do bogatego muzeum znajdującego się w Al Fahidi Fort. Następnie na pokładzie wodnej taksówki płyniemy do spice souk, żeby spróbować owoców i warzyw z targu. Czas na zakupy w najbardziej znanym punkcie Dubaju – Gold Souk.
O NAS   |   DOKUMENTY   |   KONTAKT   |   MAPA STRONY