Pliki do pobrania
Kategorie wycieczek

Wyjazdy grupowe
MALTA - WYSPA MARZEŃ ANDALUZJA - KASKANIETY W DŁOŃ GRECJA - LOUTRAKI K. KORYNTU GRUZJA - TBILISI, BATUMI 6 DNI GRUZJA - TBILISI, BATUMI 8 DNI CYPR - WYSPA AFRODYTY BUŁGARIA PRIMORSKO BARCELON / FORMUŁA 1 ATENY BERLIN / TROPICAL ISLAND BUDAPESZT DUBAJ KŁAJPEDA - RYGA - TALLIN WILNO U STÓP OLIMPU WŁOCHY - BELLA ITALIA CYPR - WYSPA AFRODYTY

DUBAJKonferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, wyjazdy nagrodowe dla pracowników

DUBAJ
jest niewątpliwie turystyczną atrakcją ZEA, jest to miasto bardzo bezpieczne, położone nad Zatoką Perską. Oferuje wiele czystych plaż, parki rekreacyjno wypoczynkowe, niezliczoną ilość hoteli. w tym jedyny na Świecie hotel siedmiogwiazdkowy - Burj Al Arab. Dubaj podzielony jest na dwie części kanałem Creek. Przy Creeku umiejscowione są drobne sklepiki hinduskie z odzieżą.

Z przyjemnością proponujemy Państwu pomoc w organizacji wyjazdu o charakterze konferencji, szkolenia czy spotkania integracyjnego, jak i wyjazdów nagrodowych dla pracowników Państwa firmy.

Do dyspozycji uczestników oddajemy tylko sprawdzone hotele o wysokim poziomie świadczonych usług hotelowych i gastronomicznych.

Hotel 4 *** Hotel usytuowany jest ok. 20 km od lotniska w Sharjah i ok. 28 km od Dubaju. Hotel posiada 156 pokoi z widokiem na miasto lub morze. Położony jest na pięknej prywatnej plaży.
W każdym pokoju znajduje się łazienka, komputer, suszarka do włosów, telefon, mini bar, skrzynka depozytowa, telewizja satelitarna.
Hotel oferuje swoim gościom:
• 2 korty tenisowe,
• 2 baseny ze słodką wodą,
• sala gimnastyczna, badminton, siatkówka
• liczne kawiarnie oraz restauracje
TRANSPORT autokarem klasy turystycznej z klimatyzacją , barkiem , DVD

zapewniamy:

• przewodnika z językiem polskim
• ubezpieczenie NNW i KL
• opieka pilota na całej trasie

WyŻywienie:
BB
- śniadania,
HB
- śniadania i obiadokolacje,
FB
- śniadania, obiady, kolacja
PROGRAM: program wycieczki dostosowujemy do życzeń klienta.
  • Zwiedzenie i obiad w hotelu BUJR AL ARAB
    Burj Al Arab jest najwyższym i najdroższym hotelem na świecie. Ten unikalny budynek w kształcie żagla dumnie stoi na sztucznej wyspie 280 metrów w głąb morza, połączony z lądem jedynie cienką, krętą ścieżką. W budynku znajduje się m.in. kilka restauracji, platforma widokowa, 2 pływalnie, 2 baseny do nurkowania, 18 pomieszczeń leczniczych, pokoje z hydroterapią i masażami, solarium, sauna i jacuzzi, studio fitness, muzeum i biblioteka. W skład 202 luksusowy pomieszczeń wyposażonych w najnowszą technologię, m.in. kamery, komputery przenośne i dostęp do Internetu, Znajduje się tu najwyższe atrium na świecie, ze swoją 32 metrową kolumną wody. Z lotniska do hotelu można się dostać luksusowymi Rolls Royceami lub helikopterem lądując na lotnisku znajdującym się na 27 piętrze hotelu. Przy budowie pracowało 3 500 osób: projektantów, inżynierów i konstruktorów. Do budowy zużyto 360 000 m³ cementu, ponad 9 000 ton stali, dodatkowo 250 stalowych pali wbito w ziemię na głębokość 40 metrów, dla zabezpieczenia konstrukcji. Zewnętrzna fasada oślepia bielą w dzień, a wieczorem mieni się kolorami jak tęcza, powierzchnia z podwójnego teflonu pokryta jest włóknem szklanym.
  • Półdniowe safari – Desert Safari
    Przejazd przez pustynię z przystankami na podziwianie i fotografowanie przyrody na drodze na Farmę Wielbłądów. Czas na podziwianie pięknego zachodu słońca na pustyni. Możliwość skorzystania z dodatkowych atrakcji: przejażdżki na wielbłądach, surfowania na piasku lub tatuaż z henny. Po pełnej ekscytujących niespodzianek wycieczce czas na przepyszna kolację.
  • Wieczorny rejs – Evening Show Cruise z kolacja na statku Wieczorny rejs po rzece połączony z arabskim show dostarczy Państwu niezapomnianych wrażeń. Wystawna uczta dostarczy okazji do spróbowania arabskiej i wschodniej kuchni. Wypłynięcie z Zatoki, rejs po otwartym morzu.
  • Wycieczka pół-dniowa – Dubai City Tour
    Wycieczka rozpoczyna się w Jumeirah, najwspanialszym i malowniczym rejonie Dubaju. Następnie udajemy się do Sheikh Saeed House (pierwotna rezydencja panujących rodzin). Wycieczkę kontynuujemy do Al Bastakiya, starej części Dubaju, do bogatego muzeum znajdującego się w Al Fahidi Fort. Następnie na pokładzie wodnej taksówki płyniemy do spice souk, żeby spróbować owoców i warzyw z targu. Czas na zakupy w najbardziej znanym punkcie Dubaju – Gold Souk.
O NAS   |   DOKUMENTY   |   KONTAKT   |   MAPA STRONY