Pliki do pobrania
Kategorie wycieczek

Wyjazdy grupowe
MALTA - WYSPA MARZEŃ ANDALUZJA - KASKANIETY W DŁOŃ GRECJA - LOUTRAKI K. KORYNTU GRUZJA - TBILISI, BATUMI 6 DNI GRUZJA - TBILISI, BATUMI 8 DNI CYPR - WYSPA AFRODYTY BUŁGARIA PRIMORSKO BARCELON / FORMUŁA 1 ATENY BERLIN / TROPICAL ISLAND BUDAPESZT DUBAJ KŁAJPEDA - RYGA - TALLIN WILNO U STÓP OLIMPU WŁOCHY - BELLA ITALIA CYPR - WYSPA AFRODYTY

ATENYKonferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, wyjazdy nagrodowe dla pracowników

ATENY
stolica i największe miasto Grecji położone między czterema wzgórzami. Do najsłynniejszych zabytków należą m.in. położony na wzgórzu Akropol z Partenonem, Erechtejonem, Świątynią Ateny Nike, Propylejami
i Pinakoteką, starożytną Agorę Grecką czy Agorę Rzymską. Innym wartym odwiedzenia obiektem jest Stare Miasto – Plaka z bazarem ateńskim jak i wiele muzeów.

Z przyjemnością proponujemy
Państwu pomoc w organizacji wyjazdów o charakterze konferencji, szkoleia czy spotkania integracyjnego,
jak i wyjazdów nagrodowych dla pracowników Państwa firmy.

Do dyspozycji uczestników oddajemy tylko sprawdzone hotele o wysokim poziomie świadczonych usług hotelowych i gastronomicznych.

Hotel 3 *** Luksusowy hotel położony w odległości 150m od plaży (plaża kamienista) i morza w centrum miasteczka Loutraki. Piękny i gustowny wystrój hotelu umila pobyt gościom. Do dyspozycji gości znajduje się BASEN (NA DACHU BUDYNKU), sala telewizyjna, kawiarnia z dyskoteką, barek kawowy i garden room.
TRANSPORT

Autokar – Prom – Autokar
Autokar klasy turystycznej z WC, barkiem, DVD i klimatyzacją.
 

zapewniamy:

• przewodnika z językiem polskim
• ubezpieczenie NNW i KL
• opieka pilota na całej trasie

 

Zakwaterowanie: Pokoje 3, 4-osobowe - nowoczesne i gustownie umeblowane wyposażone w (standardowy pokój 2-osobowy + 2 normalne łóżka) z pełnym  węzłem sanitarnym, z WŁASNĄ KLIMATYZACJĄ, telewizorem, LODÓWKĄ.
Wyżywienie:
BB
- śniadania,
HB
- śniadania i obiadokolacje,
FB
- śniadania, obiady, kolacja
PROGRAM: program wycieczki dostosowujemy do życzeń klienta.

Ateny- polecane miejsca wycieczek

 • Akropol – Górujące nad Atenami wapienne wzgórze o owalnym kształcie, wys. 157 m, pow. ok. 3 ha. Starożytny ośrodek kultu z do dziś zachowanymi słynnymi świątyniami: Świątynia Nike Apteros – wybudowana w latach 425-421 według projektu Kallikratesa oraz Dorycki Partenon ze wspaniale zachowanymi kolumnami, klasyczne dzieło architektury attyckiej, łączące porządek dorycki z elementami jońskimi
 • Wzgórze Aresa – z zachowaną dorycką świątynią Hefajstosa. W starożytnych Atenach miejsce obrad areopagu- głównego organu władzy politycznej i sądowej,. Od połowy V w. p.n.e. (w związku z wprowadzeniem w Atenach demokracji) stał się on jedynie sądem do spraw rozlewu krwi i świętokradztwa.
 • zmiana warty przy grobie Nieznanego Żołnierza na Plateia Syntagmatos Gmach parlamentu nosi nazwę drugiego Pałacu Królewskiego. Straż pełnią gwardziści w tradycyjnym stroju i butach z pomponami – o każdej pełnej godzinie następuje zmiana warty.
 • Stadion pierwszej nowożytnej olimpiady – Stadion Panatejski jest położony na stoku wzgórza Ardettos, na miejscu starożytnego stadionu z IV w. p.n.e.,. W starożytności odbywały się tu panatenajskie zawody lekkoatletyczne. Stadion charakteryzuje się bardzo ostrymi łukami na bieżni - z tego powodu nie jest on używany aktualnie w czasie międzynarodowych imprez.
 • zakupy na Placu Ateńskim „PLAKA”- jest jedną z piękniejszych dzielnic stolicy, w której znajduje się wiele zabytkowych domów bogato zdobionych stiukami. W tej części miasta jest wiele sklepów, restauracji, kawiarni i skwerów pełnych zieleni.
 • Epidavros - jeden z najważniejszych zabytków Grecji antycznej – wspaniały starożytny teatr, zbudowany pod koniec IV w. p.n.e. przez Polikleta Młodszego.
  Ze względu na fenomenalną akustykę, co roku od wielu lat wystawiane są tutaj – w ramach Festiwalu Ateńskiego – dramaty antyczne, przede wszystkim Sofoklesa, Eurypidesa i Ajschylosa.
 • Mykeny - warowna cytadela Agamemnona Jest to miejsce, które mogłoby stanowić scenerię greckich legend. Ślady pierwotnego osadnictwa pochodzą z III tysiąclecia p.n.e. Najsłynniejsze wykopaliska to ruiny akropolu wraz z pozostałościami pałacu oraz bogato wyposażone grobowce szybowe oraz komorowe Do najbardziej znanych grobowców odnalezionych na terenie nekropoli należą Skarbiec Atreusza, zwany też grobem Agamemnona, oraz grób Klitajmestry.
 • Nafplion, miasto pełne zabytków, tawern, pensjonatów, położone w malowniczej Argolidzie, gdzie jest najwięcej zabytków starożytności w całej Grecji. Palamidi to jedna z najpotężniejszych wenecko-tureckich twierdz w całej Helladzie . Jej długie mury powstałe w latach 1711-14 pną się skrajem wielkiej skały o tej samej nazwie prawie pionowym urwiskiem wyrastającej z morza i górującej nad Nafplionem.
 • Lutraki wycieczka do wodospadu wód mineralnych Miejscowość ta słynie z gorących źródeł i najlepszych wód mineralnych w Grecji. Idealne zarówno na pobyty lecznicze jak i relaks uzdrowisko umożliwia także tzw. "terapię pitną" dla ogólnych potrzeb ludności wodę pobiera bezpośrednio ze źródła.
O NAS   |   DOKUMENTY   |   KONTAKT   |   MAPA STRONY