Pliki do pobrania
Kategorie wycieczek

Wyjazdy grupowe
MALTA - WYSPA MARZEŃ ANDALUZJA - KASKANIETY W DŁOŃ GRECJA - LOUTRAKI K. KORYNTU GRUZJA - TBILISI, BATUMI 6 DNI GRUZJA - TBILISI, BATUMI 8 DNI CYPR - WYSPA AFRODYTY BUŁGARIA PRIMORSKO BARCELON / FORMUŁA 1 ATENY BERLIN / TROPICAL ISLAND BUDAPESZT DUBAJ KŁAJPEDA - RYGA - TALLIN WILNO U STÓP OLIMPU WŁOCHY - BELLA ITALIA CYPR - WYSPA AFRODYTY

BUDAPESZTKonferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, wyjazdy nagrodowe dla pracowników

BUDAPESZT 
stolica i największe miasto Węgier, położone w północnej części kraju, nad Dunajem. Formalnie stworzony został w latach 1872-73 z trzech połączonych ze sobą miast: Budy i Óbudy na prawym brzegu Dunaju oraz Pesztu – na lewym. To jedna z najważniejszych metropolii Europy Środkowej. Stanowi wielki ośrodek kulturalny i naukowy . Jest też ważnym centrum turystycznym i uzdrowiskowym. Z przyjemnością proponujemy Państwu pomoc w organizacji wyjazdu o charakterze konferencji, szkolenia czy spotkania integracyjnego, jak i wyjazdów nagrodowych dla pracowników Państwa firmy.

zapewniamy:

• przewodnika z językiem polskim po Budapeszcie
• ubezpieczenie NNW i KL
• opieka pilota na całej trasie

 

program wycieczki dostosowujemy do ŻyczeŃ klienta.

Do dyspozycji uczestników oddajemy tylko sprawdzone hotele o wysokim poziomie świadczonych usług hotelowych jak i gastronomicznych.

Hotel 4 *** wybudowany w styl Statku TITANIC - położony w 13 dystrykcie Budapesztu, posiada 68 pokoi noclegowych. Hotel jest pięknie usytuowany nad rzeką Dunaj. W hotelu znajduje się Centrum Welles – sauna, łóżka do masażu, jacuzzi, salę fitness, kort tenisowy, basen.
Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienką wyposażoną w prysznic, telewizor , mini bar, telefon, suszarkę . Każdy pokój posiada taras lub balkon.

Hotel 3 *** – położony w 13 dystrykcie Budapesztu posiada 86 miejsc. Od hotelu jest 15 minut drogi autobusem do centrum handlowego WEST AND CITY CENTERE. Hotel posiada Centrum Welles – sauna, łaźnię parową, łóżka do masażu, jacuzzi i salę fitness Bar otwarty jest od 19.00 – 03.00 wyposażony jest w stół bilardowy
Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych z łazienką wyposażoną w prysznic, telewizor , lodówkę.
Do dyspozycji w hotelu w Budapeszcie – 10 pokoi 2 osobowych, 20 pokoi 3 osobowych i 5 apartamentów 3 osobowych
Transport: (autokar, pociąg, samolot ),
Wyżywienie: BB - śniadania, HB - śniadania i obiadokolacje, FB - śniadania, obiady, kolacja
Buda
 • Starówka - jej najsłynniejsze atrakcje to plac Św. Trójcy, z jego wspaniałym kościołem Macieja i pomnikiem św. Stefana. Nie wolno też przeoczyć Baszt Rybackich, z których roztacza się cudny widok na peszteński brzeg Dunaju.
 • Zamek Królewski - W poszczególnych jego skrzydłach umieszczono różnego typu muzea i galerie min.: Galerię Narodową i Muzeum Budapesztu .
 • góra Gellérta - podejście nie jest ani trudne, ani zbyt wyczerpujące. Co pewien czas dochodzi się do specjalnych punktów widokowych, z których podziwiać można panoramę Pesztu w kierunku północnym i południowym. Gdy zaś dochodzi się już do szczytu, spomiędzy koron drzew wyłania się potężna i monumentalna postać statuy Wolności z uniesionym liściem palmowym w dłoni. szczytu góry roztacza się piękna panorama miasta, zaś nieco w głębi mieści się potężna fortyfikacja - cytadela zbudowana po przegranym przez Węgrów powstaniu narodowym.
Óbuda
 • Óbuda to najstarsza dzielnica Budapesztu, rozciągająca się na pobliskich wzgórzach. Zamieszkana była już w czasach rzymskich i do dziś przetrwało wiele fragmentów ówczesnej zabudowy, między innymi amfiteatr i fundamenty domów mieszkalnych.
Peszt różni się znacznie od Budy. Historycznie starszy - stanowił uboższą dzielnicę przemysłową.
 • gmachu Parlamentu, wznoszącego się dumnie nad brzegiem Dunaju przy placu Kossutha.
 
 • plac Wolności - jedyne miejsce w Budapeszcie, gdzie zachowany został pomnik Armii Czerwonej i gdzie znajduje się pomalowany na biało gmach telewizji.
 • Bazylika św. Stefana Wspaniałe, wyłożone marmurami wnętrza czynią naprawdę niesamowite wrażenie, a przy okazji zobaczyć można największą relikwię węgierską, jaką jest zasuszona dłoń pierwszego króla Węgier
 • spacer naddunajska promenadą..
 • Plac Vörösmarty to prawdziwa oaza spokoju i zieleni w samym sercu stolicy. W gorące letnie dni to właśnie tutaj odnaleźć można odrobinę cienia. Okalające plac uliczki tętnią życiem 24 godziny na dobę, pełno w nich jest restauracji, sklepów z pamiątkami i... nocnych klubów. Stąd też odchodzi najstarsza w europie linia metra.
 • Andrássy najpiękniejsza aleja Budapesztu,
 • gmach Opery, wzniesionej oryginalnie na wzór opery wiedeńskiej.
 • Plac Bohaterów Wznosi się na nim imponujący Pomnik Tysiąclecia, Muzeum Sztuk Pięknych i Hala Wystawowa, za którymi odpocząć można w Lasku Miejskim, wśród murów zrekonstruowanego Zamku Siedmiogrodzkiego i katedry z Ják.
 • Wyspa Św. Małgorzaty to jedna z trzech większych wysp na Dunaju, robi miłe wrażenie, pełna zieleni i kwiatów. Na tej wyspie znajduje się kompleks basenów termalnych. .
O NAS   |   DOKUMENTY   |   KONTAKT   |   MAPA STRONY