Pliki do pobrania
Kategorie wycieczek

Wyjazdy grupowe
MALTA - WYSPA MARZEŃ ANDALUZJA - KASKANIETY W DŁOŃ GRECJA - LOUTRAKI K. KORYNTU GRUZJA - TBILISI, BATUMI 6 DNI GRUZJA - TBILISI, BATUMI 8 DNI CYPR - WYSPA AFRODYTY BUŁGARIA PRIMORSKO BARCELON / FORMUŁA 1 ATENY BERLIN / TROPICAL ISLAND BUDAPESZT DUBAJ KŁAJPEDA - RYGA - TALLIN WILNO U STÓP OLIMPU WŁOCHY - BELLA ITALIA CYPR - WYSPA AFRODYTY

WILNOKonferencje, szkolenia, spotkania integracyjne, wyjazdy nagrodowe dla pracowników

DRUSKIELNIKI
Przecudnie położone na wysokim brzegu Niemna, otoczone lasami i łagodnymi pagórkami Druskienniki (Druskininkai), tonące w zieleni, przesycone zapachem ozonu i świeżej żywicy, są obok Połągi najpopularniejszym litewskim uzdrowiskiem, którego sława sięga daleko poza granice kraju. Z przyjemnością proponujemy
Państwu pomoc w organizacji wyjazdów o charakterze konferencji, szkolenia czy spotkania integracyjnego, jak i wyjazdów nagrodowych dla pracowników Państwa firmy.

Do dyspozycji uczestników oddajemy tylko sprawdzone hotele o wysokim poziomie świadczonych usług hotelowych i gastronomicznych.
TRANSPORT: autokar

zapewniamy:
• przewodnika z językiem polskim
• ubezpieczenie NNW i KL
• opieka pilota na całej trasie
WyŻywienie:
HB
- śniadania i obiadokolacje,
PROGRAM: program wycieczki dostosowujemy do życzeń klienta.
  • Park wodny w Druskiennikach oferuje: 18 saun urządzonych wg tradycji różnych krajów, basen, zjeżdżalnie (najdłuższa o długości 212 metrów), sztuczną plażę, salony piękności i masażu.
  • Zwiedzenie WILNA z przewodnikiem starówki wileńskiej: Ostra Brama z obrazem matki Boskiej, cerkiew św. Ducha, klasztor bazylianów, Plac Ratuszowy, Uniwersytet Wileński, katedra św. Stanisława z kaplicą patrona Litwy – Kazimierza, kościół św. Ducha.
  • Muzeum Adama Mickiewicza, - Muzeum Adama Mickiewicza. Mieści się w domu przy ul. Pilies 11 (d. zaułek Bernardyński). Na początku XIX wieku kamieniczka była własnością Życkiego. Tutaj w dziedzińcu na parterze w 1822 roku mieszkał Adam Mickiewicz. W 1911 roku kamieniczkę nabył Jan Obst, który w dawnym mieszkaniu Mickiewicza założył muzeum poety. Było ono czynne do drugiej wojny światowej. Dopiero w 1979 roku dokonano remontu budynku i przekazano Muzeum Nauki na Muzeum Adama Mickiewicza. Od 1983 roku w trzech pokojach na parterze mieści się niewielkie muzeum polskiego poety. Nie opodal, na skwerze przy kościele Bernardynów, wzniesiono w 1984 roku pomnik Adama Mickiewicza dłuta Gediminasa Jakubonisa.
  • Kościół Św.Piotra i Pawła na Antokoli -Wznoszący świątynie nowej wiary w miejscach dawnego kultu Jagiełło, tutaj również ufundować miał po 1387 r. drewniany kościółek pod wezwaniem św. Piotra
  • Cmentarz na Rossie (jedna z najstarszych nekropolii w Europie, powstała w 1790 r., na której pochowano wiele wybitnych postaci historycznych)- serce marszałka Piłsudskiego zostało najpierw złożone w kościele św. Teresy w Wilnie. Było to dokładnie 31 maja 1935 roku. Dopiero rok później zostało przeniesione na Rossę, gdzie spoczęło u stóp matki, Marii z Billewiczów Piłsudskiej. Jej zwłoki przywieziono z Litwy. Wśród znajdujących się nieopodal żołnierskich mogił z lat 1919, 1920, 1944 są trzy z roku 1939. Spoczywają tam żołnierze pełniący wartę przy Mauzoleum Marszałka w nocy z 18 na 19 września, gdy do Wilna wkraczała Armia Czerwona.
  • TROKI , zwiedzanie z przewodnikiem zespołu zamkowego w Trokach, położonego na wyspie jeziora Galwe, zbudowanego za czasów Kiejstuta. Obecnie istniejący murowany, potężny zamek gotycki wzniesiony w II połowie XIV wieku przez Witolda.
O NAS   |   DOKUMENTY   |   KONTAKT   |   MAPA STRONY