top of page

Biały Dunajec k. Zakopanego

Wczasy w górach

Biały Dunajec - miejscowość położona 8 km od Zakopanego, 1 km od Poronina i 16 km od Łysej Polany (przejście graniczne). Jest to bardzo dobra baza turystyczna posiadająca walory krajobrazowe, bogactwo kultury i sztuki podhalańskiej. Najbardziej popularny wyciąg narciarski w pobliżu Białego Dunajca to Galicowa Grapa w Poroninie oraz na Harendzie. Poza tym w bezpośredniej okolicy Białego Dunajca zorganizowanych jest wiele wyciągów orczykowych (Murzasichle, Bukowina Tatrzańska, Białka Tatrzańska, Kluszkowce).

Uwaga:

możliwość pobytów weekendowych, min. 3 dni. Cena do ustalenia.

Wyżywienie:

Dwa posiłki dziennie (śniadania – szwedzki stół, obiadokolacje serwowany do stołu).

Pierwszy posiłek – obiadokolacja  w dniu przyjazdu, ostatni posiłek – śniadanie w dniu wyjazdu.

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie, wyżywienie (2x dziennie)

  • transport z dworca i na dworzec z pensjonatu

Cena (pobyt 7 dniowy):

  • 950 PLN - osoba dorosła 

  • 850 PLN – dzieci do lat 10

Zakwaterowanie:

Pensjonat góralski z pięknym widokiem na wysokie szczyty Tatr, położony w pobliżu  AQU PARKU z basenami termalnymi. Pokoje 2,3,4, - osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyposażone w tapczaniki, szafy, półki, stoliki i TV. Dom i gorąca woda ogrzewane są geotermalnie. Stołówka i świetlica w budynku pensjonatu. Świetlica wyposażona w sprzęt RTV oraz stół do ping-ponga. Ogółem 30 miejsc.

Transport:

dojazd własny. Gwarantujemy transport z dworca  z Zakopanego lub Nowego Targu  i na dworzec dla osób niezmotoryzowanych.

bottom of page