top of page

O nas

PRZEDSIĘBIORSTWO TURYSTYCZNE "GLOB" w Olsztynie działa na rynku turystycznym od 1992 roku. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Turystycznej od 1993 roku. Posiadamy Wpis do Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych Województwa Warmińsko-Mazurskiego nr 20/0893/2004  oraz Gwarancje Ubezpieczeniową Turystyczną SIGNAL IDUNY nr M514798


Ważną domeną naszej działalności jest organizacja imprez oraz konferencji dla zakładów pracy w kraju i za granicą (np. Grecja, Malta, Hiszpania, Dubaj itd.).

Organizujemy wypoczynek dla dzieci i młodzieży w kraju i za granicą. Od 2015r. specjalizujemy się w organizacji kolonii i obozów dla dzieci i młodzieży z cukrzycą typu 1, w kraju jak i za granicą. Naszym najmłodszym klientom oferujemy nie tylko wypoczynek w ciekawych miejscach, w ośrodkach o wysokim standardzie z dobrą kuchnią, bogatą ofertą kulturalno-oświatową, ale również imprezy ciekawe tematycznie. Nad bezpieczeństwem Państwa pociech czuwać będzie wykwalifikowana, posiadająca duże doświadczenie kadra pedagogiczna.


W sprzedaży posiadamy atrakcyjne oferty, wycieczki lotnicze, autokarowe, promowe i z własnym dojazdem.

bottom of page