top of page

Wycieczki szkolne 

trzydniowe

karlskrona-atrakcje-25.jpg

Rejs promem

do Szwecji

Karlskrona

miasto w południowej Szwecji – położone jest na kilkudziesięciu skalistych wyspach. Obszar Portu Morskiego wpisany został na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. 

Od:

0 zł

pl_1040352202132-1.jpg

Góry Stołowe

Białowieża

o jedne z nielicznych w Europie gór płytowych, których płyty z piaskowca ułożone są poziomo i płasko, przyciągają turystów takimi atrakcjami, jak np.: Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, Skalne Grzyby, Białe Skały.

Od:

0 zł

pl_1054002202133.jpg

Wrocław

i okolice

Kruszwica - Gniezno

- Biskupin - Wenecja

przyciąga turystów mnogością zabytków, wydarzeń kulturalnych i charakterystyczną atmosferą. Do najważniejszych atrakcji w mieście zaliczyć należy: wyspy odrzańskie – Ostrów Tumski, Wyspa Piasek czy Kępa Mieszczańska, Stare Miasto, Rynek, Plac Solny, Ogród Botaniczny, Ogród Zoologiczny, Park Szczytnicki z Ogrodem Japońskim, Stary Cmentarz Żydowski. 

Od:

0 zł

pl_1058002202134.jpg

Trójmiasto

Gdańsk, Gdynia, Sopot

Gdańsk – dawne miasto hanzeatyckie,
z reprezentacyjnym Długim Targiem, w okolicy którego znajdują się główne zabytki miasta – m.in. Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Złota Brama, Ratusz, Kościół Mariacki.

Od:

0 zł

pl_103628220213k1.jpg

Kraków, Zakopane

Białowieża

Zakopane – chyba najsławniejsza miejscowość południowej Polski, położone u podnóża Tatr – jednej z najważniejszych atrakcji regionu. Kojarzone jest z jego reprezentacyjna ulicą – Krupówkami. 

Od:

0 zł

bottom of page