top of page

Wycieczki szkolne 

jednodniowe

Centrum-Nauki-Kopernik-3_fot.-m.st_.-War

Centrum Nauki Kopernik

Warszawa

To Centrum to miejsce niezwykłe: rozbudza ciekawość, pozwala zrozumieć świat podczas zabawy i udowadnia, że każdy jest odkrywcą przez całe życie.

Od:

0 zł

pl_1000222202134.jpg

Farma Mazurska

Szarejki k/ Ełku

położona w malowniczej osadzie Szarejki k/ Ełku jest oazą ciszy i spokoju, doskonałym miejscem do wypoczynku dla ludzi kochających przyrodę.  Założeniem pobytu dzieci  w gospodarstwie jest poznanie pracy na wsi, bliski kontakt ze zwierzętami, które można karmić, dotykać i głaskać oraz zabawa na świeżym powietrzu.

Od:

0 zł

gkbfYMoZP9NOLAiz.jpg

Gdynia - Gdańsk Zoo

Gdynia

Najmłodsze miasto wchodzące w skład Trójmiasta, powstałe z małej wioski rybackiej, stąd od początku związane z morzem, czego świadectwem jest m.in. charakterystyczny styl architektury miasta, zwany modernizmem gdyńskim.

Od:

0 zł

Muzeum_Budownictwa_Ludowego__Park_Etnogr

Muzeum Budownictwa Ludowego

Olsztynek + Gietrzwałd

Muzeum obejmuje obszar ok. 90 ha, na którym można obejrzeć stanowisko archeologiczne, grób kurhanowy oraz powyżej 50 obiektów dużej i małej architektury charaktery-stycznych dla zabudowy terenów Warmii, Mazur, Powiśla i Litwy, powstałej na przestrzeni XVIII – XX w.

Od:

0 zł

kruszwica-wieza-1zs-galeria.jpg

Toruń, Kruszwica

.

Toruń – jedno z najstarszych polskich miast, z pięknym zespołem staromiejskim, który w 1997 r. został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO.Kojarzone jest z osobą Mikołaja Kopernika i słynnymi piernikami – tutaj właśnie znajduje się Żywe Muzeum Piernika.

Od:

0 zł

pl_0948192202132.jpg

Źródła Rzeki Łyny

Olsztynek

Rezerwat zajmuje obszar 121 ha i obejmuje teren źródliskowy rzeki Łyny w postaci licznych źródeł, wypływających w rozległej dolinie i licznych wąwozach bocznych. W miejscach o znacznych spadkach terenu materiał pozostawiony przez lodowiec jest wymywany przez strumienie. 

Od:

0 zł

eb7b74e82fca0d5e3831dde1e4c3404c.jpg

Centrum Nauki Experyment

Gdynia

Centrum jest niecodzienną pracownią doświadczalną dla małych i dużych odkrywców- amatorów, którzy mogą przeprowadzić eksperymenty poznając prawa fizyki i przyrody.

Od:

0 zł

q_hotel_gdansk_atrakcja_2.jpg

Gdańsk

.

dawne miasto hanzeatyckie, o czym świadczy układ urbanistyczny Śródmieścia z reprezentacyjnym Długim Targiem, w okolicy którego znajdują się najważniejsze zabytki miasta – m.in. Dwór Artusa, Fontanna Neptuna, Brama Wyżynna, Złota Brama, Ratusz Głównego Miasta, Kościół Mariacki.

Od:

0 zł

pl_0752462202132.jpg

Park Dzikich Zwierząt

Kadzidłowo - Ruciane Nida

Park jest zlokalizowany na terenie Puszczy Piskiej, którego celem jest umożliwienie poznania przede wszystkim gatunków rodzimych. Można tu również zobaczyć grupę zwierząt charakterystycznych dla Syberii i Dalekiego Wschodu.

Od:

0 zł

aquapark7.jpg

Aquapark

Sopot

Aquapark dostarcza swoim gościom niezapomnianych przeżyć dzięki kompleksowi basenów (baseny rekreacyjne, whirlpoole, hydromasaże, dzika rzeka) zjeżdżalniom i zabawkom wodnym dla najmłodszych a także trzem saunom parowym i czterem saunom suchym.

Od:

0 zł

z11307961V,Plac-Zamkowy-w-Warszawie.jpg

Warszawa

.

stolica Polski, tym samym najważniejsza z metropolii w kraju. Turystów przyciąga spuścizną historyczną odzwierciedloną w architekturze, dorobkiem kulturowym i znamienitymi postaciami królów, muzyków, naukowców, którzy byli i są związani z miastem. 

Od:

0 zł

ANd9GcQ4FuV07WwxBdwMDs_YT12mI57o2TedJyMY

Motylarnia

Mrągowo

.

Od:

0 zł

łamigłówka-hevelianum-gdańsk-atrakcje-

Centrum Nauki Hewelianum

Gdańsk

Centrum jest miejscem edukacyjno- rekreacyjnym. Interaktywne i multimedialne wystawy, które w przybliżają tajniki wiedzy z zakresu m.im. fizyki i astronomii oraz przenoszą w czasy zapisane na kartach historii. Centrum oferuje następujące wystawy.

Od:

0 zł

leniwa-rzeka-aquapark-reda.jpg

Aquapark Sopot

Sopot + Gdańsk

dostarcza swoim gościom niezapomnianych przeżyć dzięki kompleksowi basenów (baseny rekreacyjne, whirlpoole, hydromasaże, dzika rzeka) zjeżdżalniom i zabawkom wodnym dla najmłodszych; oraz szansą spróbowania swych sił w grze w kręgle.

Od:

0 zł

c700x420.jpg

Nowa Holandia

Malbork

Nowa Holandia to kompleks posiadający dużą liczbę akwenów wodnych połączonych siecią kanałów z mostami, kładkami i ścieżkami. Obiektu o łącznej powierzchni 30 ha. można zwiedzać za pomocą kajaków, rowerów wodnych, łodzi spacerowych.

Od:

0 zł

RS23545_DJI_0370-scr.jpg

Stadion Narodowy 

+ Studio TV

Warszawa

Po drugiej stronie szklanego ekranu, czyli studio telewizyjne od kuchni oraz piłka jest jedna, bramki są dwie, czyli Stadion Narodowy w pełnej krasie.

Od:

0 zł

pl_1003232202133.jpg

Ziołowa Dolina

Wilimowo k / Olsztyna

Ziołowa Dolina to gospodarstwo agroturystyczne w Wilimowie k/Olsztyna, które przyciąga gości wieloma atrakcjami – m.in. przejażdżki bryczką, spływy kajakowe doliną Łyny, pływanie rowerem wodnym, możliwość skorzystania z ziołowych kuracji, szansa zobaczenia zwierząt gospodarskich i egzotycznych.

Od:

0 zł

konsulat_swietego_mikolaja_b.jpg

Konsulat św. Mikołaja

Kętrzyn

.

Od:

0 zł

bottom of page